Ferienhaus Am Heringskoop

Vigtigste faciliteter

  • 70 m²
  • 2 soveværelser
  • 1 badeværelse

Ferienhaus Am Heringskoop ligger 1 km fra St. Nicolai-Kirche og repræsenterer en 2 værelsers indkvartering med en terrasse. Feriehus har 1 badeværelser og et tekøkken.

Centrum for Nordleda ligger 20 minutters gåtur fra indkvarteringen. Schillig ligger inden for 54 km.

Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset.

Vigtig information

Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 10:00

Værelsesmuligheder på Ferienhaus Am Heringskoop Nordleda

Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset.

Indtjekning
Udtjekning
Gæster
2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Ferienhaus Am Heringskoop Nordleda Eksteriør billede
Hus med 2 soveværelser

Størrelse: 70 m²

Sengetype: Kingsize-seng

Mere info +

Beliggenhed af Ferienhaus Am Heringskoop Nordleda

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Gæsteanmeldelser om Ferienhaus Am Heringskoop Nordleda

Her kan du finde verificerede anmeldelser, som vores brugere har lagt ud på denne hjemmeside

Ingen anmeldelser endnu :(

Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

Skriv anmeldelse

Skriv anmeldelse

Hvornår rejste du?

Dit bedømmelsespoint

Meget dårligt
Fremragende

Dine oplysninger

Hvor er du fra?
Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

Anmeldelse er ikke sendt.

Prøv igen.

Tak, fordi du abonnerer
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Britisk pund
  • AUD Australsk dollar
  • CAD Canadisk dollar
  • BRL Brasiliansk real
  • CNY Kinesiske yuan
  • CZK Tjekkiske koruna
  • DKK Dansk krone
  • HKD Hong Kong dollar
  • ILS Nye israelske shekel
  • JPY Japanske yen
  • MYR Malaysisk ringgit
  • NZD Newzealandsk dollar
  • NOK Norsk krone
  • PLN Polske zloty
  • RON Rumænske lei
  • RUB Russisk rubel
  • SAR Saudi riyal
  • SGD Singapore dollar
  • ZAR Sydafrikanske rand
  • KRW Sydkoreanske won
  • SEK Svensk krone
  • CHF Schweizerfranc
  • TRY Tyrkisk lira
  • UAH Ukrainsk hryvnia
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thailandsk baht
Vælg sprog
Tjek de bedste tilgængelige priser
Indtast dine datoer for at se priser
Indtjekning
Udtjekning
Gæster
2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Ferienhaus Am Heringskoop Nordleda